niedziela, 18 sierpnia 2013

Zajafkowy Szał Ciuchowy. Swap Party. Jak było?


4 sierp­nia w biel­skiej Zajafce miała miejsce kole­jna impreza w ramach cyk­licznych swapów, którą współorganizowałam. Tym razem wymi­ana ubrań i dodatków odbyła się pod szyl­dem Zajafkowego Szału Ciu­chowego, a przyświecało jej hasło: „Sekrety szaf wyjdą na jaw”. I rzeczy­wiś­cie — pomimo żaru, lejącego się z nieba — na imprezę licznie staw­ili się pasjonaci zabaw modą, a także ci, którzy do rzec­zonej szafy chcieli po prostu „wpuś­cić” coś nowego i nietypowego ;-)


4 sierp­nia, o wyz­nac­zonej godzinie, do lokalu zaczęły schodzić się grupki ludzi z najroz­mait­szymi bagażami. Niek­tórzy zad­owalali się kilkoma rzeczami, w których z jakichś powodów nie chodzą, inni przy­tachali ze sobą wielkie wal­izki :-) Wielu „weter­anów” miało własne sto­jaki na ubra­nia, inni radzili sobie z pomocą wiesza­ków, dostar­c­zonych przez lokal, lub ele­men­tów wys­troju (sto­liki, sofy, para­pety, rurki… — wszystko poszło w ruch!). Na kilka godzin pub zamienił się w sty­lowy bazar, po którym krążono w poszuki­wa­niu ciekawych ciuchów, tore­bek, biżu­terii. Każde miejsce zostało szczel­nie zapełnione — było w czym wybierać.


Swapowi towarzyszyły wys­tawy fotografii. Zdję­cia można było oglą­dać na pię­ciu telebi­mach wewnątrz Zajafki. Swoje prace zaprezen­towali Wik­to­ria Mędrek, Gabriela Kap­turkiewicz i Andrzej Kubica. Można było także obe­jrzeć fotografie, przed­staw­ia­jące biel­ską modę ulicy oraz wybrane zdję­cia z „Cudzołożnicy” — projektu Agaty Opary, w którym pokazuje ona, na czym w ciągu kilku lat zdarzało się jej spać.
Osoby, biorące udział w wymi­anie, mogły bawić się przy muzyce DJa PP i chłodzić z pomocą drinków i lodu. Muffinki i cukierki były lekką przekąską na wyjątkowo ciepłe popołud­nie, nato­mi­ast konkurs z upominkami od Broshki i Szafy.pl był miłym dodatkiem do całości. Swapowi patronowali Bielsko.Biała.pl , Bab­skie Biel­sko , Bab­ska Sile­sia. Natomiast piękny plakat Zajafkowego Szału Ciuchowego wykonał Arka­diusz Kaczyński /​Out­line Design


2 komentarze:

 1. Rewelacja post kochana:)
  obserwujemy i lubimy się na FB?
  Pozdrawiam Serdecznie
  http://zocha-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo nas ;) było świetnie, a kapelusz zbiera masę lajków !

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)