środa, 5 marca 2014

Zajafkowy Szał Ciu­chowy — biel­ski swap po raz kolejny!

Miłośnicy wymiany ubrań i dodatków spotkają się kolejny raz podczas swapu w Bielsku-Białej. Odbędzie się on 9 marca 2014 roku (od godziny 16.00), w bielskiej Zajafce, w centrum miasta. Będzie to już trzecia edycja Zajafkowego Szału Ciuchowego! W czasie swapu będzie można m.in. obejrzeć wystawę fotografii „Street fashion: Around the Poland” i wziąć udział w loterii…


NA WIOSNĘ POZWÓL IM WYFRUNĄĆ Z SZAFY!

Ideą swapu jest wymiana ubrań i dodatków. Każdemu z nas zdarza się magazynować w szafie rzeczy, w których nie chodzi, ale też nie miał okazji, by się ich pozbyć. Ubrania za duże, za małe, nietrafione prezenty nie w naszym stylu… Wszystkie one mogą trafić na swap, który odbędzie się już 9 marca! A tam na pewno zaopiekuje się nimi ktoś, komu wpadną w oko… Swap to też okazja do poznania kreatywnych ludzi, lubiących eksperymenty z modą i ubiorem, do wspólnej doskonałej zabawy!

ZASADY SĄ PROSTE

– 9 marca, o godzinie 16.00, przychodzicie ze swoimi rzeczami do Zajafki. Ubrania muszą być czyste, bez przykrego zapachu, w dobrym stanie. Ta sama zasada obowiązuje, jeśli chodzi o buty, biżuterię, torebki itd.
– Jeśli dysponujecie wieszakami na ubrania, weźcie je ze sobą! Lepiej wyeksponujecie swoje rzeczy, co ułatwi innym szperanie. Organizatorzy zapewnią części z Was stojaki, ale te przywiezione przez Was także będą mile widziane.
– Swoje przedmioty możecie dowolnie wymieniać lub sprzedawać za symboliczne kwoty. Rodzaj „transakcji” zależy od Was!

STREET FASHION: AROUND THE POLAND

Tym razem zobaczymy zdjęcia z ulic kilku największych polskich miast (m.in. Wrocław - Wro Street Fashion i Kraków — Street Fashion in Cracow). Intrygujący styl, indywidualne podejście do mody i zabawa nią to tylko nieliczne wyznaczniki bohaterów fotografii. Bo polskie ulice nie są już takie szare!

BILETY

Cena biletu to 8 zł. Obejmuje ona m.in. napój na barze. Bilety będzie można zakupić przy wejściu na swap.

GDZIE JEST ZAJAFKA?

Zajafka Pub & Music Club
ul. 3 Maja 3, Bielsko-Biała

2 komentarze:

  1. szkoda, że nie mieszkam bliżej bo chętnie wybrałabym się na takie wydarzenie :)

    OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)