poniedziałek, 9 kwietnia 2012

People with passion

Dziś trochę inaczej, bo będzie o zmianach ;-) Jak pewnie zauważyliście, poza fotkami z bielskich i bialskich ulic, na których uwieczniam ciekawie i inspirująco ubierających się młodych bielszczan, od czasu do czasu pojawiają się również fotorelacje z różnych wydarzeń, związanych w jakiś sposób z modą. Okazuje się, że w BBa coraz więcej się w tej kwestii dzieje i zdarzają się miesiące, gdzie co najmniej raz w tygodniu można gdzieś wyjść i poocierać się o tematykę ubioru :-D Postanowiłam jeszcze bardziej ubogacić i rozwinąć tę stronę, wprowadzając dwie nowe kategorie:

- artykuły - czyli pisaninka na temat różnych okołomodowych zjawisk i wielu, wielu innych ;-)
- People with Passion - czyli wywiady z osobami, które pochodzą z BBa lub w jakiś sposób są z nim związane, a mają konkretną zajawkę na tworzenie czegoś, co jest modą lub ociera się o modę ;-) wyróżnikiem osób, marek, imprez i pomysłów, które będę Wam tu przedstawiać, jest pasja, pasja i jeszcze raz pasja.

(foto: retro zegarek Kami :-)

Mam nadzieję, że wzbogaci to blog, a Wy chętnie sobie poczytacie od czasu do czasu jakiś mały artykulik lub wywiadzik (pierwszy wkrótce), cały czas jednak w jakiś sposób pozostając na ulicach BBa ;-)

2 komentarze:

  1. zegarek świetny. Myślę, że dzięki takim artykułom blog stanie się jeszcze ciekawszy.

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny zegarek :)
    Pozdrawiam Julka :)

    OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)