czwartek, 24 maja 2012

Festiwal Dobrej Energii: pokaz Anny Drabczyńskiej


Drugim pokazem, który można było obejrzeć pod Gemini podczas Festiwalu Dobrej Energii, był pokaz kolekcji Anny Drabczyńskiej. Silna inspiracja modą recyklingową jest widoczna m.in. w kurtkach przeciwdeszczowych wykonanych z reklamówek, naszywanych na ortalion i ozdabianych różnymi elementami tasiemek, koronek i zamków. Prezentowana była także część kolekcji "Przestrzeń w kolorze", gdzie ubrania stanowią wspaniałą ramę dla obrazów Agnieszki Nowińskiej. Również kolekcja "Construction", którą wcześniej można było zobaczyć na Warsaw Fashion Weekend, wykorzystuje elementy recyklingowe: zatrzaski, klamry, agrafki, różnorodne materiały przeszywane i łączone w niekonwencjonalny sposób. Dodatkowo zaprezentowane zostały dwie nietypowe suknie, wykonane m.in. z papieru, które wprowadziły w pokaz baśniowe nuty. 

2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za to, że doceniłaś moje zdjęcia:) Starałam się, żeby ta sesja na motorze nie wyglądała jak "większość".

    ps. Żółta i niebieska sukienka są przecudne! I bardzo podoba mi się pierwszy płaszczyk :)

    OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)