środa, 30 maja 2012

Irmina i Daria


Irmina i Daria, poza ciekawymi imionami, posiadają także niesamowity styl, który mi osobiście kojarzy się trochę z bohemą i kolorowymi artystami ;-) To styl swobodny, pełen wzorów i dodatków - bransoletek, ekstrawaganckich okularów i butów...


Zarówno okulary Irminy, jak i buty Darii (te tego samego dnia!) zostały zakupione na targu "staroci", odbywającym się w niektóre dni tygodnia. Trzeba przyznać, że wnoszą one bardzo wiele do ubioru dziewczyn :-)

6 komentarzy:

 1. a gdzie i kiedy odbywa się ten targ staroci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Targ staroci lub tzw. menelshop jest w ciepłe dni na bielskim targowisku, jak wspomniała Sylwia, nad plastykiem, czyli koło wytwórni filmów rysunkowych :)

   Usuń
  2. Dzięki, Szymon, usiłowałam sobie przypomnieć podczas pisania, jak toto się nazywało (żulszop?...) i nie udało mi się ;-)

   Usuń
 2. ŻuŻu, nie byłam nigdy na takowym, ale pono gdzieś nad bielskim Plastykiem w środy i niedziele (mogłam coś pokręcić, ale jakoś tak ;-) To jak hala Targowa w niedzielę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. I dlatego właśnie uwielbiam targi staroci;) Takie rzeczy tylko tam!

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)