sobota, 23 czerwca 2012

Konkurs Hair Revolution - konferencja prasowa


 Kilka dni temu w restauracji Blu miałam okazję wziąć udział w konferencji prasowej, podczas której ogłoszone zostały wyniki konkursu Hair Revolution. Konkurs ten dedykowany jest stylistom fryzur, związanym z Trendy Hair Fashion. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem "Japan Style", ponieważ w nagrodę laureat konkursu ma możliwość wziąć udział w United Danks Contest w Japonii. Było więc o co walczyć ;-) W jury zasiadło kilka osób, profesjonalnie zajmujących się szeroko rozumianym fryzjerstwem, a także związanych ze światem mody. Spośród nich warto wymienić dwie, bo związane bardzo mocno z bielskim modowym środowiskiem. Przewodniczącą jury była projektantka Natasha Pavluchenko. Jedną z członkiń jury była też Pamela Szczyglewska, prowadząca blog Disturbed Style (znana ze zdjęć, dla których tłem są zazwyczaj bielskie ulice). Dwa pierwsze miejsca w konkursie w udziale przypadły Tomaszowi Szabelce z Chorzowa i Joannie Szlagór z Bielska-Białej.                                                                
                                        
Przy okazji spotkania prasowego można też było obejrzeć niesamowicie ciekawy pokaz, w którym główną rolę grały wysokie, barokowe wręcz fryzury. Modelki z agencji Grabowska Models świetnie poruszały się do urozmaiconej choreografii i w rytm muzyki, która mi osobiście bardzo przypadła do gustu. Tak więc siedziałyśmy sobie z Anią, prowadzącą blog Moda na Strychu, i oglądałyśmy ;-) No i tradycyjnie już dodam, że bardzo dobrze, iż w BBa się dzieje coraz więcej ;-)

2 komentarze:

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)