poniedziałek, 9 lipca 2012

Bielski Cosplay Walk


Ostatnio miałam okazję spotkać na swojej drodze (tak, tak, znów szłam po jedzonko i wyszło przypadkiem) przesympatycznych i kolorowych ludzi, którzy urządzili sobie Cosplay Walk - czyli, w skrócie, przejście ulicami miasta w ubraniach, które miały upodabniać ich do bohaterów mang i anime. Nie tylko jednak takie osoby można było oglądać. Wśród nich było kilka lolit, co było dla mnie dodatkowym smaczkiem, bo te zwykle w swoich ubraniach chodzą na co dzień (z pewnymi modyfikacjami w przypadku chodzenia do szkoły itp ;-). Byłam więc zadowolona z tego, że zupełnie przypadkiem wpadłam na tak nietypowe wydarzenie i mogłam zrobić kilka zdjęć ;-)


 I oczywiście świetnie, że ktoś wpadł na pomysł, by coś takiego zrobić w Bielsku, bo impreza jest bardzo kolorowa i przyciąga spojrzenia przechodniów. Nie mówię już o małych dzieciach, które obserwowały z bezbrzeżnym zachwytem ;-)


2 komentarze:

  1. Jakie natężenie ciekawie ubranych ludzi na m2;) Fajnie!

    OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)