niedziela, 20 października 2013

Zajafkowy Szał Ciuchowy po raz drugi!

Miłośnicy wymiany ubrań i dodatków spotkają się kolejny raz podczas swapu w Bielsku-Białej. Odbędzie się on 27 października 2013 r., w godzinach 16.00 – 19.00, w bielskiej Zajafce, w centrum miasta. Będzie to już druga edycja Zajafkowego Szału Ciuchowego! Poza tradycyjną wymianą rzeczy odbędzie się wystawa fotografii Emila Kaseli i losowanie nagród, a o tło muzyczne zadba DJ RomuS. Swap będzie też oczywiście okazją do przyjemnego spędzenia czasu w gronie znajomych i poznania nowych osób.


SEKRETY SZAF WYJDĄ NA JAW…

Ideą swapu jest wymiana ubrań i dodatków. Każdemu z nas zdarza się magazynować w szafie rzeczy, w których nie chodzi, ale też nie miał okazji, by się ich pozbyć. Ubrania za duże, za małe, nietrafione prezenty nie w naszym stylu… Wszystkie one mogą trafić na nasz swap, który odbędzie się już 27 października! A tam na pewno zaopiekuje się nimi ktoś, komu wpadną w oko… Swap to też okazja do poznania kreatywnych ludzi, lubiących eksperymenty z modą i ubiorem, a także do wspólnej doskonałej zabawy!

ZASADY SĄ PROSTE

27 października, o godzinie 16.00, przychodzicie ze swoimi rzeczami do Zajafki. Ubrania muszą być czyste, bez przykrego zapachu, w dobrym stanie. Ta sama zasada obowiązuje, jeśli chodzi o buty, biżuterię, torebki itd. Jeśli dysponujecie wieszakami na ubrania, weźcie je ze sobą! Lepiej wyeksponujecie swoje rzeczy, co ułatwi innym szperanie. Swoje przedmioty możecie dowolnie wymieniać lub sprzedawać za symboliczne kwoty. Rodzaj „transakcji” zależy od Was!

WYSTAWA FOTOGRAFII I MUZYKA

Podczas swapu na specjalnych ekranach będzie można zapoznać się z fotograficznym dorobkiem Emila Kaseli. Dla uczestników Zajafkowego Szału Ciuchowego zagra natomiast DJ RomuS.

TRADYCJA

Zajafkowy Szał Ciuchowy jest kontynuacją cyklicznych swapów, organizowanych w Bielsku-Białej przez Sylwię Kruczek (Street Fashion Bielsko-Biała) i Agatę Oparę. Było W Labiryncie Ciuchów, było Bielskie Ciuchobranie, a teraz czas na powiew świeżości!

BILETY

Cena biletu to 8 zł. Obejmuje ona m.in. napój na barze, słodką niespodziankę i udział w losowaniu nagród. Bilety będzie można zakupić przy wejściu na swap.

PATRONI MEDIALNI


FUNPAGE SWAPU

https://www.facebook.com/pages/SWAP-PARTY-BBA/219936184767737

GDZIE JEST ZAJAFKA?

Zajafka Pub & Music Club

ul. 3 Maja 3, Bielsko-Biała

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)