poniedziałek, 26 września 2011

W labiryncie ciuchów! Swap Party
Było Was dużo i było niesamowicie kolorowo ;-) Tego wieczoru Labirynt wprost tonął w różnego rodzaju ciuszkach, butach i dodatkach. Sofy, stoliki, parapety, wieszaki małe i duże - na wszystkich eksponowano ubrania. Szał zamian i transakcji żadnej z nas nie ominął ;-)
W odpowiedzi na liczne pytania, czy kolejny Swap będzie zorganizowany, z przyjemnością piszę, że jak najbardziej (pod nazwą "W labiryncie ciuchów"), a każdą kolejną edycję postaramy się wzbogacać o jakieś nowe atrakcje ;-)

7 komentarzy:

 1. Gratuluje:)

  i żałuje, że mnie nie było :/

  OdpowiedzUsuń
 2. kijowo,że nie mogłam przyjść:/ ale kiedyś pewnie nadrobię nasze niedoszłe pogaduszki i Twoje retro gadżety:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Lazanio, dziękuję i mam nadzieję, że będziesz obecna na następnym ;-)
  Malicioso niecna, na następnym musisz być, buty dla Ciebie mam do przymierzenia, więc nie waż się nie przyjść albo rozchorować, albo coś ;-)*

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie było choć myślę że swap przy kawie i w nieco jaśniejszym miejscu był by lepszy, trzeba by było np. z jakimś ciucholandem w BB się zgadać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. czekam na kolejną edycje z niecirepliwościa bo nie mogłam być z Wami. Moja komorka pęka w szfach :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Angel, oświetlenie było, jakie było, nie było możliwości, żeby było jeszcze jaśniej, a pani barmanka kawusię pewnie także mogłaby zrobić :-) Nie wiem, czy ciucholand to taki dobry pomysł - one zwykle o 18 się zamykają (w niedzielę ok. 14), poza tym pewnie byłaby wtedy opłata za wstęp dość duża, no i jaki by one miały w tym interes? :-)
  Fatilicious, pewnie końcem listopada, a w grudniu już na pewno będziesz miała okazję pokazać, co trzymasz w swej szafie ;-)

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)