czwartek, 22 września 2011

Pozor! Konkurs dla młodych zdolnych


POZOR! zaprasza młodych twórców z Bielska-Białej i okolic do wzięcia udziału w ósmej już edycji konkursu pt. POZOR! TROŠKU UMĚNÍ NEMŮŽE VADIT.

Artyści mogą zgłaszać swoje prace w pięciu dziedzinach: malarstwa, fotografii, grafiki, instalacji oraz szeroko pojętej mody. Temat nadsyłanych prac jest dowolny.
Początkiem października zostanie wyłonionych dwóch najciekawszych artystów, którzy w nagrodę otrzymają możliwość zorganizowania indywidualnej wystawy 11 listopada 2011 r w bielskim klubie Arhythmia podczas imprezy POZOR!8

Zgłoszenia na maila pozor.havranku@tlen.pl przyjmowane są do 01 października 2011 r.

***

Czy wiesz już co to jest Pozor!? Nie? Czas najwyższy abyś się dowiedział! Arhythmia - jeden z najciekawszych klubów w Bielsku-Białej a w nim co dwa miesiące organizowany wyjątkowy event! Moda, malarstwo, fotografia, sztuka w każdym wydaniu a przede wszystkim muzyka! To jest to co głównie charakteryzuje Pozor! Celem imprezy jest zgromadzenie w jednym miejscu kreatywnych i chcących pokazać swoje umiejętności szerszej publice znanych jak i początkujących artystów oraz djów. Pierwsza część wydarzenia czyli nietypowy wernisaż jest również szansą i możliwością zobaczenia oraz kupienia rzeczy z najnowszych kolekcji odzieży projektantów a także twórców młodego polskiego rynku w wielu innych dziedzinach.

Najświeższe informacje Pozorowe na FB - KLIK!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)