niedziela, 11 września 2011

W labiryncie ciuchów! Swap party w BB


Twoja szafa pęka w szwach?? Mimo tego codziennie stwierdzasz, że nie masz się w co ubrać? Chcesz wymienić część garderoby z okazji nadchodzącej jesieni? Zamiast magazynować ciuszki, w których nie chodzisz, przynieś je na SWAP PARTY!

Możesz zabrać ze sobą także biżuterię, butki i torebki, które znudziły Ci się lub z jakiegoś innego względu nie są przez Ciebie użytkowane. Pamiętaj, że to co Tobie już się nie podoba, może się okazać prawdziwą „perełką” dla kogoś innego. I na odwrót ;-)

Warunek jest tylko jeden: Twoje ubrania dodatki muszą być w dobrym stanie, bez plam, dziur, przykrego zapachu. Wiadomo. Szanujemy się;-) Zasady, które będą obowiązywać podczas Swapu, są bardzo proste: przynosisz ubrania i dodatki, które możesz zamienić na te od innych osób, bądź sprzedać (to już zależy od Ciebie).
Jeśli będziesz miała sporo ubrań to warto abyś przyjechała z wieszaczkiem.
Jeśli nie masz takiej możliwości, skontaktuj się nami, coś poradzimy.

Swap będzie także okazją do doskonałej zabawy przy chilloutowej przyjemnej muzyce i raczenia się trunkami w gronie starych i nowych znajomych.

Wszystkie chętne osoby prosimy o potwierdzenie przybycia wysyłając nam wiadomość na fb ze swoim imieniem nazwiskiem ( czasem macie ksywki;)

O przewidywanych dodatkowych atrakcjach będziemy informować na bieżąco!

JESTEŚ POCZĄTKUJĄCĄ PROJEKTANTKĄ/ PROJEKTANTEM?
Masz mnóstwo pomysłów, ale nie masz ich gdzie pokazać? Zadzwoń i zapytaj, zrobimy Ci promo, a podczas SWAPU będzie okazja do zaprezentowania Twoich ubrań!

Wstęp? FREE!
Serdecznie zapraszamy!

Więcej info: 781 269 595

Start: niedziela 25.09, godz. 18.00
Koniec: niedziela 25.09, godz. 23.30

Klub Labirynt
ul. Barlickiego 6
Bielsko-Biała

7 komentarzy:

 1. BOSKO !!! Ja będę ;) obieram patronat i jutro wrzucam na bloga :*

  OdpowiedzUsuń
 2. To miło ;-) Fajnie też, że tyle osób w końcu poznam "na żywo" ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda,że Labi,ale pomysł zacny ;-) zastanawiam się.

  OdpowiedzUsuń
 4. I będzie fajna muzyyka, część sama przytacham ;-) Wpadaj, wpadaj, napijemy się piwa, pogadamy i zmacamy nawzajem swoje ciuchy ;-D

  OdpowiedzUsuń
 5. właśnie się zastanawiam, czy nie przyjechać wtedy do Bielska:)

  OdpowiedzUsuń
 6. o kurcze bardzo chetnie ale nie ma mnie wtedy w Polsce:( Czekam na info o nastepnym wydarzeniu i napewno przyjde sie zaprezentowac :) Dobrej zabawy!

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)