wtorek, 22 listopada 2011

Neo Fashion Jamboree - panel dyskusyjny o blogach


To już ostatni post z cyklu "Neo Fashion", nie wiem więc - płakać (bo się skończyło), czy cieszyć się (bo będzie jeszcze, a przynajmniej taką mam nadzieję ;-). W niedzielę wzięłam udział w panelu dyskusyjnym, którego tematyką były tzw. blogi szafiarskie: ich początki, plusy, minusy, a także obecna sytuacja w świecie internetu i przekonania na ich temat, jakie stają się udziałem ludzi często z nimi nie związanych. Mini wykład na początku poprowadziła znana części z Was Styledigger, uzupełniana przez założycielkę Szafy Sztywniary a także Plenty of Hangers. Jak było? Bardzo dynamicznie, bo każda z nas miała trochę inne zdanie na temat obecnej pozycji blogów, prezentujących ubrania i oryginalny (hm, właśnie, to także było słowo-klucz w dyskusji ;-) wizerunek, podejścia do swojego wyglądu przez ich właścicielki itp. Różnorodnie, bo każda z uczestniczek wyglądała inaczej i oryginalnie: czy to w futrze, czy kracie, czy w neonowego koloru żakiecie (Shalafi). Ciekawie, bo była okazja, by usłyszeć, co na temat tzw. "szafiarstwa" w Polsce uważają same zainteresowane ;-)

Muszę również dodać, że nie wyszłam z pustymi, tymi, no, ręcami :-) Jako upominek od organizatorów rozdane zostały książki "Sukces według Teen Vogue". Na razie przeglądałam i szykuję się do lektury ;-)

6 komentarzy:

 1. Love that brown snake skin bag <3

  XoXo
  Plami

  http://www.fashionthrill.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. You have really amazing hair! xoxoxoo

  OdpowiedzUsuń
 3. Heh, she's not me ;-) it's Shalafi ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. piekna torba na drugim zdjęciu ! <3 sukces według teen vogue ! naprawdę polecam !

  OdpowiedzUsuń
 5. nie powiedziałaś że się wybierasz też miałam iść ale nie miałam z kim :((

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech, bo miałam nie iść, nie czułam się najlepiej, i tak się w sumie tylko na to zebrałam, nie byłam na pokazach, czego żałuję, patrząc na zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)