sobota, 19 listopada 2011

Neo Fashion Jamboree - pokazy i wystawy w Muzeum Techniki i Włókiennictwa
Od kiedy tylko usłyszałam o całej inicjatywie - bielskim Neo Fashion Jamboree, i poznałam jego program, ogromnie chciałam zobaczyć m.in. wystawę "Trends around the world". Teraz w końcu miałam okazję obejrzeć sobie zdjęcia, prezentujące punkt widzenia podróżnika na wygląd lokalnych społeczności, interesująco zestawione z fotkami znanego wielu z Was Face Huntera / Yvana Rodica. Sam Face Hunter zresztą, pomykający po Bielsku z aparatem, był atrakcją samą w sobie ;-). Poza tą wystawą obejrzeć mogłam zdjęcia Madame Peripetie (nie ma to jak taki deliryczny świat;-). To tyle, jeśli chodzi o ściany - na wybiegu dominowały zrealizowane projekty m.in. Lit Fashion i Dominiki Gembiak.
Oczywiście przez cały czas na uwadze miałam "złapanie" jak największej ilości fajnie, ciekawie ubranych ludzi, czego efekty powyżej, poniżej i już wkrótce w kolejnych postach ;-) Tymczasem - enjoy! ;-)1 komentarz:

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)