niedziela, 13 listopada 2011

W labiryncie ciuchów 2 - swap party BBa !


Już po raz drugi - 4 grudnia (niedziela)- będziecie mieli okazję brać udział w swap party W LABIRYNCIE CIUCHÓW. Tym razem wlocik na naszą cykliczną wymiankę ubrań, dodatków i innych będzie kosztował 9 zł, ale w cenie tej zawiera się piwo/ drink/ inne napoje alkoholowe (lub bez ;-).
Nie zabraknie świetnej muzyki w tle i zakupowych atrakcji, których dostarczą sklepiki vintage: znana z dwóch ostatnich Pozorów Talula i Pieprz-yk, a także możliwości nabycia biżuterii hendmejd :-)
O kolejnych towarzyszących zabawie atrakcjach na bieżąco będę informować (tu i na Fejsbuku), a tymczasem jeszcze jedno: zasady swapu pozostają niezmienne: przynosimy niezniszczone, nieśmierdzące i niebrudne ubrania, a także buty, torebki, biżuterię i wszystkie inne dodatki, związane z ubieraniem. Zamieniamy je bądź sprzedajemy i bawimy się świetnie ;-)

Czas: 4.12.2011 (niedziela), godz. 18:00
Miejsce: Klub Labirynt,
ul. Barlickiego 6, Bielsko-Biała

Swap wspierają i promują: Klub Labirynt, Polskie Szafy, Pozor, Street Fashion BBa, Fatilicious, Barometr Coffee, Studenckie Koło Slawistów ATH.

Info zawsze aktualne Tu!

4 komentarze:

 1. mam nadzieję, że niedługo my też będziemy mogli w Trójmieście coś takiego uskutecznić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. muszę przeglądnąć swoją szafę i wpaść! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. czemu w labiryncie przecież ostatnio to był niewypał :/ ciemno, jedna toaleta, jedno lustro i zdecydowanie za mało wolnej przestrzeni ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie określiłabym tego mianem niewypału - w pubach zwykle jest jedna toaleta ;-)
  Tym razem będą lustra także na sali i więcej światła :-)

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)