sobota, 11 maja 2013

Kasia i Sabina

Fot. Andrzej Kubica


Tym razem trochę inaczej, bo nie solo, ale w duecie, czyli ja wybieram, a Andrzej fotografuje :-) Z Andrzejem Kubicą (więcej o jego pracach TU lub TU) będziecie mieli do czynienia nie tylko w tym poście, ale także w dwóch następnych - ten młody fotograf realizuje głównie kreatywną fotografię mody i portrety, ale i inne dziedziny robienia zdjęć nie są mu obce.

Fot. Andrzej Kubica
Kasia i Sabina zwracają uwagę swoim optymizmem i uśmiechem, z czym doskonale się komponują ładne, wygodne ubrania, idealne na ciepły, wiosenny dzień w mieście. Zestaw pierwszej dziewczyny to dżinsowe desenie: sprany, ,,stary" dżins spodenek, dżinsowa koszula, a do całości skórzany pasek, który idealnie podkreśla zestaw. Okulary, bawełniana torba, buty - wszystko to są dodatki, które dobrze się tu sprawdzają. Drugi zestaw to także Vansowe tenisówki, spodnie w kolorze burgunda, biała koszulka z aplikacjami na ramionach, brązowa torba i pasek w tym samym kolorze, a także okulary.

Fot. Andrzej Kubica

3 komentarze:

  1. ale świetnie wyglądacie;)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetnie wyglądacie dziewczyny ;) spodenki i trampki mi się bardzo spodobały. Pozdrawiam!
    www.sandicious.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)