poniedziałek, 15 lipca 2013

Ola

Fot. Gabriela Kapturkiewicz
Dawniej, zakładając tę stronę, nie pomyślałabym nawet, ile pozytywnej energii, zabawy i nowych inspiracji może wnieść współpraca z ludźmi. Zwłaszcza, jeśli chodzi o wspólne ,,łowy". Punkt widzenia zostaje poszerzony, a co dwie głowy (i dwie pary oczu), to nie jedna ;-) Tym razem na miasto wybrałam się z Gabrielą Kapturkiewicz - absolwentką jednego z bielskich liceów, miłośniczką sztuki pisania i fotografii,a także... portów i marynarskich motywów. Fotograficzne poczynania Gabrysi możecie śledzić na jej stronach: TU, TU i TU. Podczas wspólnego przemierzania ulic Bielska zauważyłyśmy, że mamy w miarę zbliżone gusta - wzrokiem wyławiałyśmy z tłumu te same osoby, szukając swobody i perfekcji. Skutki tych poszukiwań będziecie mogli śledzić także w kolejnych postach :-)

Ola czaruje zwłaszcza bajeczną, kwiecistą koszulą, zestawioną z dżinsowymi spodenkami. Świetnym elementem jest też skórzana torba w stylu retro. Dziewczyna postawiła na wygodę, wybierając na bielski bruk uniwersalne baletki. Dobrym dodatkiem są również okulary przeciwsłoneczne, które fajnie komponują się z resztą.

Fot. Gabriela Kapturkiewicz

3 komentarze:

  1. Świetny look no i ta Torebka <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna dziewczyna, świetnie dobrane ciuszki;) bielszczanki mają gust;)

    OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)