czwartek, 25 lipca 2013

Zajafkowy Szał Ciuchowy. Swap Party


Miłośnicy wymi­any ubrań i dodatków spotkają się kole­jny raz pod­czas swapu w Bielsku-​Białej. Odbędzie się on 4 sierp­nia, w biel­skiej Zajafce, w cen­trum miasta, pod wiele zdradza­jącą nazwą — Zajafkowy Szał Ciu­chowy. Poza trady­cyjną już wymi­aną rzeczy odbędą się wys­tawy fotografii i konkursy, a o tło muzy­czne zadba pro­fesjon­alny DJ. Swap będzie też okazją do przy­jem­nego spędzenia czasu w gronie zna­jomych i poz­na­nia nowych osób. Zresztą... kto był na poprzednich swapach, w których maczałam paluszki, ten wie, czego się spodziewać ;-)

SEKRETY SZAF WYJDĄ NA JAW… 
Ideą swapu jest wymi­ana ubrań i dodatków. Każdemu z nas zdarza się mag­a­zynować w szafie rzeczy, w których nie chodzi, ale też nie miał okazji, by się ich pozbyć. Ubra­nia za duże, za małe, nietrafione prezenty nie w naszym stylu… Wszys­tkie one mogą trafić na Zajafkowy Szał Ciu­chowy, który odbędzie się już 4 sierp­nia! A tam na pewno zaopiekuje się nimi ktoś, komu wpadną w oko… Swap to też okazja do poz­na­nia kreaty­wnych ludzi, lubią­cych ekspery­menty z modą i ubiorem, a także do wspól­nej doskon­ałej zabawy!
Zajafkowy Szał Ciu­chowy jest kon­tynu­acją cyk­licznych swapów, orga­ni­zowanych w Bielsku-​Białej przez Syl­wię Kruczek (Street Fash­ion Bielsko-​Biała) i Agatę Oparę. Było W Labiryn­cie Ciuchów, było Biel­skie Ciu­cho­branie, a teraz czas na powiew świeżości!

ZASADY SĄ PROSTE  
4 sierp­nia, o godzinie 17.00, przy­chodzi­cie ze swoimi rzeczami do Zajafki. Ubra­nia muszą być czyste, bez przykrego zapachu, w dobrym stanie. Ta sama zasada obow­iązuje, jeśli chodzi o buty, biżu­terię, tore­bki itd. Jeśli dys­ponu­je­cie wiesza­kami na ubra­nia, weź­cie je ze sobą! Lep­iej wyek­sponu­je­cie swoje rzeczy, co ułatwi innym szperanie. Swoje przed­mioty może­cie dowol­nie wymieniać lub sprzedawać za sym­bol­iczne kwoty. Rodzaj „transakcji” zależy od Was.WYS­TAWY FOTOGRAFII
Pod­czas swapu na czterech spec­jal­nych ekranach będzie moż­naza­poz­nać się z fotograficznym dorobkiem Gabrieli Kap­turkiewicz, Syl­wii Kruczek, Andrzeja Kubicy, Wik­torii Mędrek.

MUZYKA
Spec­jal­nie dla uczest­ników Zajafkowego Szału Ciu­chowego zagra DJ PP.

BILETY
Cena biletu to 8 zł. Obe­j­muje ona m.in. napój na barze. Bilety będzie można zakupić przy wejś­ciu na swap.

PATRONI MEDI­ALNI
Bielsko.Biała.pl , Bab­skie Biel­sko , Bab­ska Sile­sia , Street Fash­ion Bielsko-​Biała

PLAKAT
Wyjątkowy plakat dla Zajafkowego Szału Ciu­chowego stworzył Arka­diusz Kaczyński /​Out­line Design.

KIEDY I GDZIE?
4 sierp­nia, godz. 17.00
Zajafka Pub & Music Club
ul. 3 Maja 3, Bielsko-​Biała

SWAPOWE AKTU­AL­NOŚCI -KLIK!
FUN­PAGE SWAPUKLIK!

1 komentarz:

  1. Bardzo udana inicjatywa. trzeb przyznać, że tego typu imprez powinno być więcej. Dlaczego do Bielskich klubów chodzimy tylko na imprezy. Oby tak dalej

    OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)