wtorek, 20 marca 2012

Fashion Weekend w Gemini


Fashion Weekend w Gemini nie przyciągnął tłumów, o co ja osobiście obwiniam pogodę (jestem typową Polką - kiedy pada, narzekam, a kiedy świeci słońce, również narzekam ;-) , ale pomimo tego był wydarzeniem dość udanym. Główną "atrakcją" były osoby, które nie wymagają przedstawiania tym, którzy choćby w niewielkim stopniu interesują się tym, co się dzieje w polskiej modzie ;-) Do Bielska przyjechały Maffashion, Jessica Mercedes i Jestem Kasia. Była okazja do posiedzenia sobie i zamienienia kilku słów, zwłaszcza, że do Gemini wpadły też Fatilicious i Ania, które również prowadzą blogi modowe. Co jeszcze? Były oczywiście pokazy najnowszych kolekcji sieciówek, a także pokazy Mr. Gugu & Miss Go , Doroty Bieleckiej i Mariusza Brzezińskiego - młodych, zdolnych projektantów. Tym razem skupiłam się na "blogerskim" aspekcie wydarzenia, więc fot z pokazów brak. Jak to się mówi... nie można mieć wszystkiego ;-) W każdym bądź razie miłego oglądania ;-)


Przy okazji fotografowałam też osoby, które były akurat na zakupach, lub przyszły sobie popatrzyć ;-) Zdjęcia te będę sukcesywnie dodawać jako nowe posty tzw. streetowe, bo ludzie, których fociłam, wyglądali naprawdę ładnie i ciekawie. Zresztą, przekonacie się niebawem ;-)

6 komentarzy:

 1. fajne pościk:))
  byłam akurat w Gemini w tym czasu tylko nie miałam zbytnio czasu aby zamienić nawet słówko z Wami:))


  http://beautifulgirlandfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Co racja to racja tłumów nie było. Najlepszy był tekst " Brawa dla prowadzącego" - i głucha cisza bo pod sceną stały 4 osoby ^^

  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 3. Z każdym wydarzeniem osób będzie coraz więcej - strona organizacyjna działa coraz prężniej, ale ludziom należy się czas na doinformowanie i zainteresowanie ;) Cieszę się, że w Bielsku rodzi się tyle ambicji i pomysłów, by jakoś dźwignąć i ubarwić tę naszą sferę modową ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przechodziłam wtedy przez Gemini i mam nadzieję, że mnie nikt nie uwiecznił...

  OdpowiedzUsuń
 5. Tłumów nie było, ale widzę, że nie zabrakło dwóch największych ofiar mody :D

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)