sobota, 10 marca 2012

Z fejsa na wybieg 2


"Z fejsa na wybieg" to pokaz, w którym udział biorą nie modelki, ale zwykłe dziewczyny, które pasjonują się modą i uprzednio wzięły udział w konkursie na najciekawsze stylizacje. Ich zestawy ubrań są prezentowane właśnie podczas tego pokazu, a jury wybiera najciekawszy z nich. Oczywiście pokaz pokazem, a publiczność, hmm... publicznością ;-) więc ostatecznie zdjęcia pstrykałam nie tylko zdolnym stylistkom samych siebie na wybiegu, ale też (a może nawet przede wszystkim) osobom, które się im przyglądały.


6 komentarzy:

 1. Ogółem, nie podobało mi sie tam. Oceny jurorów ewidentnie były dopasowane(albo jakieś ustalone wcześniej) bo najlepszą stylizacje miała ruda dziewczyna w długiej spódnicy, najbardziej oryginalną i wiosenną, poza tym najlepiej chodziła z nich wszystkich.Dziewczyna co wygrała- dobra stylizacja, ale nie na pierwsze miejsce!!!Pani numer dwa-za duże buty i brak rajstop :) Ta z pasem do pończoch- widziałem, że wychodziła później z panem jurorem- zbieg okoliczności? :)Ciekawą stylizacje miała też wysoka dziewczyna- bardzo pomysłowy ubiór. Te dwie dziewczyny moim zdaniem powinny wygrać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej;)! Tu dziewczyna z drugiego zdjęcia;p Dziękuję bardzo za umieszczenie mnie w tym wpisie;));*

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooo rany - jaką Ania ma świetną kopertę! :) love! Fajna akcja, oby więcej takich! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W piątek byłem w Sferze i tak się zastanawiałem co jest tam grane. Teraz wszystko jasne;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda,że nie dałam rady ale nadrobimy w przyszły weekend w Gemini :)

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)