czwartek, 29 marca 2012

Ewelina


Ewelina interesuje się między innymi fotografią - jej prace można oglądać TU i TU. Zaczął się ten czas, kiedy kurtki idą w odstawkę, a z szafy wyciągnąć można wreszcie wszelkiego typu żakiety i... właśnie parki, które są fajnym elementem stroju (oczywiście poza tym, że chronią przed zimnem ;-). Moją uwagę u Eweliny przykuł także piękny szal, który dodaje całości koloru i jakiejś takiej... etno nuty :-)

5 komentarzy:

 1. Szal rzeczywiście przyciąga wzrok. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mi się podoba parka:) dziękuję za odwiedziny!:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo tu u Ciebie miło, kiedy przeglądałam zdjęcia z poprzedniej notki nasunęło mi się w głowie słowo: różnorodność:) Tak po prostu przypomniały mi, o tym ile jest gustów i typów ludzi, nie żebym o tym zapomniała, wierzę w ludzką kreatywność, ale mimo wszystko, tak jakoś właśnie to mi w głowie zaświtało oglądając te fotografie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. świtny pomysł na bloga :) sama chciałabym spróbować powyłapywać ciekawie ubrane osoby, porobić im zdjęcia etc. :) spotkałaś się kiedys z odmową? :)
  pozdrawiam i z przyjemnością będę śledzić losy bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ForecasterGirl, fajnie, że na to zwracasz uwagę, w sumie to ten blog powstał z takiej potrzeby pokazania, że każdy z nas jest trochę inny i inaczej traktuje modę i ją adaptuje :-)
  Cattivo Jewellery, żaden problem - aparat, trochę konsekwencji i uporu, i do dzieła :-) Co do odmowy, to tak, zdarzyło mi się dwa, trzy razy (z różnych względów - ktoś nie miał czasu, ktoś nie chciał być fotografowany...) - wiadomo, ludzie są różni :-)

  OdpowiedzUsuń

Miło, że zajrzałaś/eś. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zostawisz komentarz. Oczywiście te chamskie i wulgarne będą usuwane ;-)